דלתות פולימר

דלתות פולימר

 

דלתות פולימר היא סוג של דלת המשמשת לרוב בתעשיית הבנייה. הם ראו עלייה בפופולריות במהלך השנים האחרונות בשל האיכות והעמידות הנהדרת שלהם. דלתות הפולימר עשויות מפוליאוריתן, פוליאסטר, פוליאתילן או פוליוויניל אצטט. לחומר הדלתות הפוליאוריתן יש יכולת בידוד קול טובה והוא גם עמיד בפני לחות. ניתן לחתוך או לעצב אותו בקלות וניתן גם לתקן אותו בקלות. דלתות פולימר הן קלות משקל וחסכוניות באנרגיה, מה שהופך אותן לאופציה ריאלית לבנייה. ניתן להתקין אותם במבני מגורים או מסחר בעזרת גיבוי דביק, בדיוק כמו רוב סוגי הדלתות והחלונות האחרים.

דלתות פולימר הן אחד הפריטים הנפוצים ביותר שאנו נתקלים בהם ביום יום. הם הדלת הנפוצה ביותר בעולם. דלתות פולימר הן סוג של חומר המשמש לייצור דלתות וחלונות. החומר עשוי מנפט טבעי וכן מחומרים ממוחזרים ומתחדשים על בסיס פולימרים. מקרי השימוש בדלתות פולימר משתנים, בהתחשב בכך שניתן להשתמש בהן הן למגורים והן למטרות מסחריות, אך מטרתם העיקרית היא להפוך את הבניין לחסכוני יותר באנרגיה על ידי הפחתת איבוד חום או רווח במהלך החורף או הקיץ בהתאמה. דלתות פולימר הן דלתות העתיד. הן ידידותיות לסביבה, קלות משקל ובעלות חוזק גבוה, עשויות ממולקולות היוצרות פולימר.

היתרונות בדלתות פולימר

בין יתרונותיה הרבים, דלתות פולימר הפכו להיות מועדפות על פני דלתות מסורתיות מכיוון שהן קלות, עמידות וניתנות לבנייה בקלות. הם גם דלי תחזוקה וידידותיים לסביבה. קשה למצוא דלת שהיא גם עמידה וגם קלת משקל. דלתות פולימר עומדות בדרישות אלו ובמקביל הן ידידותיות לסביבה. מקרי השימוש בדלתות פולימר משתנים, בהתחשב בכך שניתן להשתמש בהן הן למגורים והן למטרות מסחריות, אך מטרתם העיקרית היא להפוך את הבניין לחסכוני יותר באנרגיה על ידי הפחתת איבוד חום או רווח במהלך החורף או הקיץ בהתאמה. דלתות פולימר עשויות מחומר פולימרי המאפשר להן ניתנות למחזור, ואילו דלתות פלדה לא ניתנות למיחזור. דלתות אלה הן פתרון אידיאלי עבור יישומים רבים, החל ממבני מגורים ועד מבנים מסחריים. בהתאם ליישום, הדלת עשויה להיות מותקנת עם או בלי חומרה.

מלבד היותם ידידותיים לסביבה, יש להם גם יתרונות רבים כמו אבטחה משופרת עם מנעולים חזקים ובידוד טוב יותר. דלתות פולימר הופכות לבחירה פופולרית לבניית בניינים למגורים ומסחר בשל העיצוב המשופר והיעילות האנרגטית המוגברת שלהן. דלתות פולימר הן יציבות, חסכוניות באנרגיה ועמידות. הם גם בין האפשרויות הזולות ביותר הקיימות בשוק. דלתות פולימר הן בחירה פופולרית לבנייה חדשה. הם עמידים, יציבים, בעלי השפעה סביבתית נמוכה, וחסכוניים באנרגיה. הם גם בין האפשרויות הזולות ביותר הקיימות בשוק.

 

משימושי הפולימר

דלתות פולימר צוברות פופולריות בשל השימושים יוצאי הדופן שלהן. הם שימשו אדריכלים בגלל הטכניות והעיצובים היצירתיים שלהם. היתרונות של שימוש בדלתות פולימר הם רבים, במיוחד בכל הנוגע לחיסכון באנרגיה, יעילות תרמית ומתן רמות גבוהות של אבטחה. השימושים של דלתות פולימר ישתנו בהתאם למה שאתה צריך את זה. לדוגמה, דלת טיפוסית במשרד תשמש להפרדה בין אזור פקידי קבלה לחלל פתוח שבו המבקרים יכולים להמתין או אזור המשמש רק אנשים מסוימים. דלתות פולימר מהוות חלופה לדלתות עץ, פלדה ואלומיניום. ניתן לייצר אותם במגוון רחב של צבעים, טקסטורות, גימורים וגדלים. דלתות פולימר הן חלופה קלת משקל ודלת פחמן לדלתות מסורתיות. הם עשויים מחומרים ממוחזרים כגון פלסטיק ופוליאסטר וניתן להתקין אותם בקלות על ידי בעלי בתים בעצמם. דלתות פולימרים היו בשימוש זמן רב – בשנות ה-70, נאס”א השתמשה בהן עבור תוכנית מעבורות החלל כדי לחסוך במשקל ולהגביר את הבטיחות.

דלתות פולימר צוברות פופולריות בשל השימושים יוצאי הדופן שלהן. הם שימשו אדריכלים בגלל הטכניות והעיצובים היצירתיים שלהם. היתרונות של שימוש בדלתות פולימר הם רבים, במיוחד בכל הנוגע לחיסכון באנרגיה, יעילות תרמית ומתן רמות גבוהות של אבטחה. דלתות פולימר מצוינות לבנייה חדשה או לבתים שצריך לבנות מאפס. הם גם מספקים אפשרות ידידותית לסביבה לשוכרים או לבעלי בתים שרוצים להתאים את בתיהם בתכונות ידידותיות יותר לסביבה. דלת פולימר היא סוג של דלת שעושה שימוש בחומרים פלסטיים במקום עץ או מתכת. ידוע שהן קלות יותר, זולות יותר ועמידות יותר מדלתות מסורתיות.

 

ערן צחור

ערן צחור

הטיפים הטובים ביותר בעולם הדלתות - ממש כאן!
עם ברדק דלתות יש לך הזדמנות להתחדש עם דלת חדשה או להזמין תיקון לדלת הקיימת מאנשי מקצוע מיומנים.
אפשר ליצור איתנו קשר להזמנה או לשאלות.

מחפש/ת דלת כניסה או דלתות פנים?

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לדלת החדשה שלך?

השאירו לנו שם וטלפון או אימייל ואחד ממומחי הדלתות שלנו ייצור איתכם קשר תוך זמן קצר.