דלת אקוסטית

ייתכן שאתם עוסקים בהפקה מוסיקלית וצריכים דלת אקוסטית, אולי אתם צריכים אותה בכדי למנוע זליגת רעשים לחדר של התינוק. כמו כן, התקנת דלתות אקוסטיות משמשת גם עבור מחסנים בהם יש צורך להפעיל כלי עבודה רועשים. כך או כך, הנה כל המידע שאתם צריכים בנוגע להתקנה של דלתות אלו.

בין אם אתם צריכים התקנת דלת אקוסטית מסוג כזה או אחר, יהיה חשוב לברר מראש את סוגי הדלתות הקיימות בשוק, את מה שמאפיין אותן, את יכולת סינון הרעשים דרכן, מחירים של דלתות אקוסטיות ועוד. בשורה התחתונה, לכל הדלתות האקוסטיות יש את אותה המטרה, והיא הסינון של רעשים מתוך ומחוץ לחדר בו מותקנת הדלת. בעוד שניתן לבצע התקנת דלת פנים אקוסטית איכותית, אפשר גם להתקין דלת פלדה אקוסטית. לרוב, דלתות פלדה אקוסטיות יתאימו לאולפני הפקות מוסיקליות שממוקמים בסביבות רועשות. ככל שהסביבה תהיה רועשת יותר, כך תצטרכו דלת אקוסטית אוטמת יותר.

התקנת דלת אקוסטית לאולפן מוסיקלי

אם אתם צריכים התקנת דלת אקוסטית לאולפן, כנראה שאתם עוסקים בהפקות של דיבוב, הפקות מוסיקליות, הפקות שחקנים ועוד. בין אם אתם עוסקים עם אומנים מתחום במה כזה או אחר, יהיה חשוב להעניק להם את כל השקט והשלווה בזמן ההקלטות וההפקות השונות.

רגע לפני שנדבר על היתרונות שבדלתות אקוסטיות, חשוב לרגע לדבר על התמונה העסקית שאתם משדרים ללקוחות שלכם. כאשר המופקים שלכם מגיעים אליכם לאולפן, הם מצפים להיתקל בציוד הכי חדש, בדלתות אקוסטיות ובמיקרופונים איכותיים, מכשירי הקלטה שונים ועוד.

תמונת העסק: אולפן מקצועי הוא אולפן עם דלת פנים אקוסטית

ככל שתואילו לשדר תמונה עסקית מקצועית יותר, ככה תיצרו אפקט של כדור שלג עסקי אשר מתגלגל ומתגלגל. אנשים יספרו עליכם לאנשים אחרים, מופקים יגיעו אליכם כתוצאה מפה לאוזן והעסק ייהנה מפעילות עסקית נרחבת.

בין הדברים שהאולפן המקצועי שלכם צריך להכיל הוא, דלת אקוסטית לאולפן. באופן הזה, לא משנה מה קורה בחוץ (למעט רעשים באמת קיצוניים), איכות ההקלטה שלכם מוגנת. ומי שמתעסק בהפקה מוסיקלית, ידוע גם עד כמה חשוב הריכוז בזמן ההקלטה. אותו ריכוז שאפשר לקבל רק אם נהנים מאטימות רעשים מוחלטת.

התקנת דלתות אקוסטיות חסינות מפני נזקי אש

כמו שניתן לבצע התקנת דלת אקוסטית לאולפן מוסיקלי, אפשר גם לבצע התקנת דלת אקוסטית לחדר בבית. אופציה זו היא מעולה עבור מי שמעוניין להקים אולפן הקלטות בביתו. אם למשל אתם מעוניינים לאטום רעשים מהחדר של הילדים, תוכלו לבצע התקנת דלת אקוסטית לחדר של הילדים.

במקרים מסוימים, יהיה מומלץ להתקין גם דלת אש אקוסטית בבית או במקום העבודה. דלת אש אקוסטית, כשמה כן היא – מגנה מפני נזקי שריפות. אם חלילה תפרוץ אש באולפן או בבית, תוכלו לדעת שיש לכם הגנה במידה מסוימת. כמובן שלא הגנה ב-100%, אבל זה בהחלט עדיף על דלת רגילה כלשהיא.

כמה עולה התקנת דלת אקוסטית?

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה דלת אקוסטית, מחיר דלת אקוסטית נע בין טווחי מחירים של מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים על דלתות מאוד איכותיות. במחירים התחלתיים של כ-750 ₪, תוכלו לרכוש דת אקוסטית איכותית דיה לצרכים ביתיים-מקצועיים.

וכאן חשוב לסייג מעט את הדברים, ההתקנה עצמה עשויה להיגבות בנפרד ממחיר הדלת. במילים אחרות, תבררו מראש כמה עולה דלת אקוסטית וכמה עולה התקנת דלת אקוסטית. לעיתים תגלו הבדלים משמעותיים במחיר, שכדאי להיות ערוכים להם מראש.

בירור מחירים של דלתות אקוסטיות מסוגים שונים

בכדי לדייק את המחירים, יהיה כדאי לערוך מחקר שוק קצר באינטרנט הכולל גם השוואת מחירים בין דלתות אקוסטיות. תוכלו לברר כמה עולה דלת פח אקוסטית, כמה עולה דלת אקוסטית לבית, מחיר דלת כניסה אקוסטית, מחיר התקנת דלת זכוכית אקוסטית ועוד. בין יתר הסוגים של דלתות אקוסטיות, תוכלו למצוא גם דלת עץ אקוסטית וסוגים של דלתות פנים אקוסטיות לבתים ולמקום העבודה.

אם לאחר מחקר השוק אתם מוצאים כי מחירי דלתות אקוסטיות גבוהים לכם מדי, אפשר למצוא גם פתרונות אקוסטיים אחרים. אתם יכולים לרכוש ספוגים אקוסטיים בחנויות כלי הנגינה השונות, והאמת שאפשר אפילו להשתמש בקרטוני ביצים. אתם לא תהנו מאותו אפקט אקוסטי של דלת איכותית, אבל קרטוני הביצים יכולים להוות חלופה מסוימת עבור אולפנים ביתיים.

האם ספוגים אקוסטיים יכולים להועיל באולפן ביתי?

בתור פתרון אקוסטי ביתי ואפילו סמי-מקצועי, ספוגים אקוסטיים יכולים לעשות עבודה לא רעה. אבל יחד עם זאת, האפקט המתקבל על ידי דלת פנים אקוסטית הוא מדויק יותר. בין אם אתם מעוניינים להתקין דלת מסוג כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם לקבל מספר הצעות מחירים ולהשוות בין ההצעות לאחר מכן.

אם תרצו להשתמש בכאלו, יש לכם גם מחירונים מומלצים לצרכן שפזורים באתרים אינטרנטיים. ההמלצה היא, להתקשר לחברות המשווקות את הדלתות ולקבל מידע ישירות מהן. אם אין לכם את האפשרות הזו, גם המחירים באינטרנט בהחלט יכולים לתת לכם יותר מחצי מושג.

ערן צחור

ערן צחור

הטיפים הטובים ביותר בעולם הדלתות - ממש כאן!
עם ברדק דלתות יש לך הזדמנות להתחדש עם דלת חדשה או להזמין תיקון לדלת הקיימת מאנשי מקצוע מיומנים.
אפשר ליצור איתנו קשר להזמנה או לשאלות.

מחפש/ת דלת כניסה או דלתות פנים?

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לדלת החדשה שלך?

השאירו לנו שם וטלפון או אימייל ואחד ממומחי הדלתות שלנו ייצור איתכם קשר תוך זמן קצר.