דלת פנים אקוסטית מעץ

דלת פנים אקוסטית

 

דלתות אקוסטיות הן סוג של דלת שנועדה להפחית את כמות הרעש המגיע מחדר או אזור. זה מושג על ידי מתן חומר בידוד אקוסטי בצד החיצוני של הדלת. דלתות אקוסטיות משמשות בדרך כלל במקומות שבהם קורה הרבה ורעש יכול בקלות לדלוף החוצה, כמו אולפני הקלטות, בתי חולים ובתי ספר. הם מציעים הגנה מפני צלילים לא רצויים שיכולים להפריע לאחרים או לגרום לבעיות נוספות. הם גם נהדרים עבור אנשים שעובדים מהבית מכיוון שהם יכולים להגביר את הפרטיות בכל שעות היום. לדוגמה, אם מישהו גר עם שלושת הכלבים והחתול אחד שלו, הוא יודע שהחיות שלו יעשו כל הזמן הרבה רעש לאורך היום. אם הם מתקינים דלת אקוסטית זה אמור לעזור להפחית חלק מהסאונד. דלת פנים אקוסטית תוכננה במיוחד כדי להפחית את העברת הקול דרך הדלת. ניתן להתקין אותו מול דלת קיימת או על פתח ליצירת חדר חדש.

אם הדלת שלכם היא דלת אקוסטית, תוכלו ליהנות מקצת שלווה בביתכם. מהן דלתות אקוסטיות? הן דלתות שמפחיתות את רמת הרעש של שיחות ורעשים אחרים המגיעים מבחוץ. סוג זה של דלתות מאופיין בכך שיש להם חומרים אטומים לרעש על כל או רוב המשטחים שלו, כמו גם על ידי סוג כלשהו של אטימה אטומה סביב הקצוות. ניתן ליצור איטום זה באמצעות אטמי גומי, הפשטת מזג אוויר מגובה מתכת או חומר איטום אחר. דלת אקוסטית היא אופציה לשכנים רגישים לרעש או למי שרוצה ליהנות מהמוזיקה שלהם מבלי להפריע לאחרים. דלתות אקוסטיות הן דרך מצוינת למנוע מהקול לעבור מחדר לחדר. במשרד, למשל, כאשר עובדים רוצים לשוחח או לנהל שיחת טלפון עם מישהו מחוץ למשרדם אך לא רוצים שהצלילים מהשיחות שלהם יפריעו לעמיתיהם לעבודה, ניתן להתקין את הדלתות הללו על מנת לסייע במניעת רעש כלפי חוץ.

סוגים וחומרים של דלת אקוסטית

הדלת האקוסטית היא דלת המשמשת לחיתוך הרעש. הוא עשוי משתי דלתות עם חומר סופג רעש ביניהן. דלתות אקוסטיות זמינות בסגנונות ובעובי שונים, לכן כדאי לשקול את הסגנון של הנכס שלך לפני שתבחר באחת. ישנם שני סוגים עיקריים של דלתות אקוסטיות – דלת הזזה ודלת מתנדנדת. לדלת ההזזה יש לוח אחד או יותר המחליקים על מסילה כדי לכסות פתח כשהוא סגור. לדלת המתנדנדת יש לוח אחד או יותר שמתנדנדים על צירים כשהיא סגורה. האופי האקוסטי של הדלת נובע מהחומר והעיצוב שלה. החומרים המשמשים לדלתות אלו הם בדרך כלל עץ, שהוא צפוף וחוסם גלי קול בצורה יעילה יותר מחומרים אחרים כמו פלסטיק או מתכת, תוך שהוא מספק גם אסתטיקה נחמדה שמתאימה לעיצוב הפנים שלכם. דלת טיפוסית תהיה עשויה מעץ עם ליבת דיקט, וזה מה שנותן לה את תכונותיה חוסמות הרעש. בנוסף, חלק מהיצרנים מוסיפים שכבה נוספת של חומר להפחתת רעש לצד החיצוני של הפאנל כדי להפחית עוד יותר את הרעש העובר דרך הדלת.

 

מיתרונות התקנת דלת פנים אקוסטית

דלתות פנים אקוסטיות הן יותר מסתם מראה טוב. הם יכולים לספק לביתך סביבה בריאה יותר על ידי הפחתת חשבונות הרעש והאנרגיה. דלתות אלה הן הפתרון האידיאלי להפחתת רעש וקול לא רצויים בחדר. דלתות אטומות לרעש יכולות להפחית את רמות הרעש עד 15 דציבלים ולעזור ליצור סביבה מרגיעה ונעימה לאורחים שלכם. הצליל נמצא בכל מקום. זה יכול להגיע ממקורות שונים, כגון תנועה, בנייה, או אפילו משיחות. הדלת האקוסטית הנכונה יכולה לעזור לספוג גלי קול כדי להפוך את הבית או המשרד לשקט ונוח יותר. הדלת האקוסטית הנכונה היא חיונית עבור העסק שלך, שכן היא עשויה לשמש ככניסה לחדרים שונים כמו חדרי ישיבות, חדרי ישיבות, כיתות וכו’. הדלת האקוסטית הנכונה תעזור לך לחסוך בעלויות מיזוג האוויר על ידי מניעת חום לא רצוי, רעש, הן מושכות חזותית, מציעות בידוד קול וניתן לעצב אותן כך שיתאימו לכל סגנון.

 

ערן צחור

ערן צחור

הטיפים הטובים ביותר בעולם הדלתות - ממש כאן!
עם ברדק דלתות יש לך הזדמנות להתחדש עם דלת חדשה או להזמין תיקון לדלת הקיימת מאנשי מקצוע מיומנים.
אפשר ליצור איתנו קשר להזמנה או לשאלות.

מחפש/ת דלת כניסה או דלתות פנים?

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לדלת החדשה שלך?

השאירו לנו שם וטלפון או אימייל ואחד ממומחי הדלתות שלנו ייצור איתכם קשר תוך זמן קצר.